Enrico Baj Färglitografi Generale 1970

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

ENRICO BAJ, Italien 1924-2003, färglitografi, Generale, från 1970, signerad och daterad Baj 90/170, bildyta ca 58x47 cm

Gulnat blad. Ej examinerad ur ram.

867989

2021-02-07