Arne Tegelman olja på duk

Arne Tegelman olja på duk
Arne Tegelman olja på duk
Arne Tegelman olja på duk
Arne Tegelman olja på duk

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

ARNE TEGELMAN (1907-1981), olja på duk, "Bohuslän Smögen Solnedgång", signerad samt signerad a tergo, 50x60 cm.

Något slitage.

867997

2021-01-24