Bertil Lundgren fat

Bertil Lundgren fat
Bertil Lundgren fat
Bertil Lundgren fat
Bertil Lundgren fat
Bertil Lundgren fat
Bertil Lundgren fat
Bertil Lundgren fat
Bertil Lundgren fat

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERTIL LUNDGREN, Rörstrand, glaserat stengods, signerad B Lundgren och numrerad 117473 , diameter ca 41

Bruksslitage

868000

2021-01-26