Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FAT, 5 st, silver, GAB, Stockholm 1900-tal, diameter ca 15-27 cm, vikt ca 85 5g
Slitage, repor, gravyr
868002
2021-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här