Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅL på fot, silver, CGH, Stockholm 1931, oktagonal, skål uppburen av vindruvsklasar, höjd ca 14, diameter 21 cm, vikt ca 580 g
Slitage, repor
868006
2021-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här