Skål på fot silver CGH Stockholm

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅL på fot, silver, CGH, Stockholm 1931, oktagonal, skål uppburen av vindruvsklasar, höjd ca 14, diameter 21 cm, vikt ca 580 g

Slitage, repor

868006

2021-01-28