Buno Mathsson Pernilla 69

Buno Mathsson Pernilla 69
Buno Mathsson Pernilla 69
Buno Mathsson Pernilla 69
Buno Mathsson Pernilla 69
Buno Mathsson Pernilla 69
Buno Mathsson Pernilla 69
Buno Mathsson Pernilla 69
Buno Mathsson Pernilla 69
Buno Mathsson Pernilla 69
Buno Mathsson Pernilla 69
Buno Mathsson Pernilla 69
Buno Mathsson Pernilla 69

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", fåtölj med fotpall, DUX, stativ i skiktlimmad bok, brun skinnklädsel, brännstämplade, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, klädsel med repor

868025

2021-01-24