Stekhuv med fat

Stekhuv med fat
Stekhuv med fat
Stekhuv med fat
Stekhuv med fat
Stekhuv med fat
Stekhuv med fat
Stekhuv med fat
Stekhuv med fat
Stekhuv med fat
Stekhuv med fat

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STEKHUV med fat, nysilver, troligen England, otydliga stämplar, höjd ca 25, fat ca 42x32 cm

Repor förekommer

868036

2021-01-28