Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1950-tal, fanérad i valnöt, låda samt nedfällbara luckor med bakomliggande inredning, höjd ca 78, 160x75 cm, nyckel finns

Bruksslitage, repor, fläckar

868039

2021-01-24