Elias Erdtman oljemålning

Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning
Elias Erdtman oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ELIAS ERDTMAN (Sverige, 1863-1945): Landskap, olja på duk, signerad och numrerad 1885, 76 x 118 cm.

Krackelyr, mindre färgbortfall.

868045

2021-01-31