Cremekoppar och dosor i porslin

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

CREMEKOPPAR, DOSOR, 4 dlr, 18/1900-tal, porslin, polykromt bemålade, höjder ca 3-10 cm

Skador, sprickor, lagningar

868052

2021-01-29