Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
CREMEKOPPAR, DOSOR, 4 dlr, 18/1900-tal, porslin, polykromt bemålade, höjder ca 3-10 cm
Skador, sprickor, lagningar
868052
2021-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här