Soffbord
2021-01-24
868054
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1950/60-tal, ben i valnöt, teakskiva, höjd ca 50, 105x105 cm
Bruksslitage, repor, fläckar