Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
ADOLPH HELLEDAIJ (1782-1796), ljusstake, tenn, Jönköping, 1793, höjd 12 cm.
Bucklor, repor, åldersrelaterat slitage.
868055
2021-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här