Adolph Helledaij ljusstake

Adolph Helledaij ljusstake
Adolph Helledaij ljusstake
Adolph Helledaij ljusstake
Adolph Helledaij ljusstake
Adolph Helledaij ljusstake
Adolph Helledaij ljusstake

Klubbat för:

650 SEK

800 SEK

ADOLPH HELLEDAIJ (1782-1796), ljusstake, tenn, Jönköping, 1793, höjd 12 cm.

Bucklor, repor, åldersrelaterat slitage.

868055

2021-01-30