Bokhylla Karl Johan-stil

Bokhylla Karl Johan-stil
Bokhylla Karl Johan-stil
Bokhylla Karl Johan-stil
Bokhylla Karl Johan-stil
Bokhylla Karl Johan-stil
Bokhylla Karl Johan-stil
Bokhylla Karl Johan-stil
Bokhylla Karl Johan-stil
Bokhylla Karl Johan-stil
Bokhylla Karl Johan-stil
Bokhylla Karl Johan-stil
Bokhylla Karl Johan-stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA , omkring år 1900, Karl Johan-stil, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 131, 105x36 cm

Bruksslitage, repor

868057

2021-01-24