Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄNK, 1900-talets början, ek, svarvade ben, uppfällbar sits med förvaring, etikettmärkt Myrstedt & Stern Kungl Hofleverantör, höjd ca 49, 120x49 cm
Bruksslitage, repor, fläckar
868059
2021-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här