Tommy Hilding oljemålning

Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning
Tommy Hilding oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TOMMY HILDING (född 1954): "Vittring", signerad a tergo Tommy Hilding 1988, olja på duk, ca 40x60 cm

868064

2021-01-24