Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002) "Omöjlig figur", signerad, numrerad 59/200, färglitografi, bladmått ca 58x44 cm
Ej examinerad ur ram
868072
2021-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här