Carl Malmsten fåtölj samt fotpall

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL MALMSTEN, fåtölj samt fotpall, "Farmor" resp "Häggbom", klädda i grön ulltextil, AB. OH Sjögren, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, kantband med skador, fläckar

868074

2021-01-25