Bo von Zweigbergk oljemålning

Bo von Zweigbergk oljemålning
Bo von Zweigbergk oljemålning
Bo von Zweigbergk oljemålning
Bo von Zweigbergk oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BO VON ZWEIGBERGK (1897-1940): "Draget, motiv från Gottskär, Västkusten" , olja på duk, signerad och daterad 1932, 37,5 x 47 cm.

Uppfodrad på pannå, mindre nåhål.

868075

2021-01-30