Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Komposition med fåglar, signerad G Bruzewitz samt daterad -70, akvarell, ca 22x23 cm
Gulnad
868078
2021-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här