Gunnar Brusewitz akvarell

Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell
Gunnar Brusewitz akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Komposition med fåglar, signerad G Bruzewitz samt daterad -70, akvarell, ca 22x23 cm

Gulnad

868078

2021-01-24