Karin Mamma Andersson

Karin Mamma Andersson
Karin Mamma Andersson

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDERSSON, Karin Mamma (född 1962): Komposition, signerad och daterad Karin Mamma Andersson 2008, 93/250, färglitografi, bladmått ca 64x45 cm

Löst blad

868079

2021-01-26