Karin Olsson oljemålning

Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARIN OLSSON (1928-2006): "På ängen", signerad Karin Olsson, daterad a tergo -1968, olja på duk, ca 22x27 cm

868081

2021-01-24