Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÄLLBORD, 1800-tal, tredelat centralfot, skiva fanérad i alrot, höjd ca 72, 88x89 cm
Bruksslitage
868082
2021-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här