Einar Wallqvist blyertsteckning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EINAR WALLQVIST (1896-1985): Porträtt, signerad och daterad Einar Wallqvist -69, blyerts, ca 30x23 cm

868092

2021-01-24