Lampetter

Lampetter
Lampetter
Lampetter
Lampetter
Lampetter
Lampetter

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LAMPETTER, ett par, omkring 1900-talets mitt, stomme av mässing, behängd med prismor, höjd ca 40 cm

Bruksslitage ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

868093

2021-01-26