Skåp Kina

Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina
Skåp Kina

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, Kina, 1900-tal, bemålat samt bronserat, höjd 170, 102x48 cm

Slitage, handtag skadat i fästet

868095

2021-01-25