Edelmann litografi

Edelmann litografi
Edelmann litografi
Edelmann litografi
Edelmann litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Röd kjol, signerad och daterad, Y. Edelmann -74, numrerad 92/175, Mourlot, färglitografi, bildmått ca 70x51 cm

Gulnad

868122

2021-01-24