Taklampa Hans Agne Jakobsson

Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson
Taklampa Hans Agne Jakobsson

Klubbat för:

280 EUR

Utropspris

100 EUR

HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, Markaryd, 1900-talets andra hälft, mässing, etikettmärkt, höjd ca 28, diameter 59 cm

Smärre bruksslitage.

868124

2021-01-26