Fredrik Henkelman
Valmis
2021-01-26
868125
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
FREDRIK HENKELMANN (1903-1987), stilleben med spegelbild, olja på pannå, signerad Henkelman, ca 40x60 cm