Fredrik Henkelman

Fredrik Henkelman
Fredrik Henkelman
Fredrik Henkelman
Fredrik Henkelman
Fredrik Henkelman
Fredrik Henkelman

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FREDRIK HENKELMANN (1903-1987), stilleben med spegelbild, olja på pannå, signerad Henkelman, ca 40x60 cm

868125

2021-01-26