Bertil Vallien

Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien
Bertil Vallien

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN, skulptur, båt, glas, Kosta Boda, signerad "Kosta Boda BV 1049312", längd 10 cm.

Små nagg.

868126

2021-01-31