Olle Hanspers etsning

Olle Hanspers etsning
Olle Hanspers etsning
Olle Hanspers etsning
Olle Hanspers etsning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE HANSPERS (född 1923): Komposition med fiol, med kolorerad detalj, signerad Olle Hanspers, A/P, etsning, ca 63x49 cm

868129

2021-01-24