Dosor silver 17/1800-tal

Dosor silver 17/1800-tal
Dosor silver 17/1800-tal
Dosor silver 17/1800-tal
Dosor silver 17/1800-tal
Dosor silver 17/1800-tal
Dosor silver 17/1800-tal
Dosor silver 17/1800-tal
Dosor silver 17/1800-tal
Dosor silver 17/1800-tal
Dosor silver 17/1800-tal
Dosor silver 17/1800-tal
Dosor silver 17/1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, 2 st, silver 17/1800-tal, 1 st i form av hjärta daterad 1793, dekor med kronor, invändig förgyllt, höjder ca 6-7 cm

Slitage

868137

2021-01-29