Thomas Kent Pelham oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

THOMAS KENT PELHAM (England, verksam 1860-1891): Fiskarflicka på strand, signerad TK Pelham, olja på duk, ca 92x71 cm

Ytskada, färgbortfall

868144

2021-01-24