Fåtöljer 1950-tal

Fåtöljer 1950-tal
Fåtöljer 1950-tal
Fåtöljer 1950-tal
Fåtöljer 1950-tal
Fåtöljer 1950-tal
Fåtöljer 1950-tal
Fåtöljer 1950-tal
Fåtöljer 1950-tal
Fåtöljer 1950-tal
Fåtöljer 1950-tal
Fåtöljer 1950-tal
Fåtöljer 1950-tal

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1950-tal, pälspikad klädsel i blommig textil, sitthöjd ca 40 cm

Något solkad sits, lösa armlänsskydd med visst slitage, i övrigt lättare bruksslitage

868154

2021-01-24