Rudolf Négely oljemålning

Rudolf Négely oljemålning
Rudolf Négely oljemålning
Rudolf Négely oljemålning
Rudolf Négely oljemålning
Rudolf Négely oljemålning
Rudolf Négely oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

RUDOLF NÉGELY (Rumänien, 1883-1950): Motiv från Lugano, signerad, olja på duk, ca 60x80 cm

Krackelyr och färgbortfall

868158

2021-01-24