Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PARTI KERAMIK, 8 delar, Kina och Japan, 1800/1900 tal, keramik, kanna, koppar, fat, blandad dekor, höjd ca 3 - 6 cm, diam ca 4-11 cm
Ställvis krackelyr, nagg, spricka
868159
2021-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här