Berndt Friberg

Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg
Berndt Friberg

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERNDT FRIBERG (1899-1981): vas, Gustavsberg, signerad Friberg, Studiohanden samt årsbokstav Z, stengods, ljus blågrön harpälsglasyr, höjd ca 14 cm

Bruksslitage

868170

2021-01-31