Piedestal med hyllplan

Piedestal med hyllplan
Piedestal med hyllplan
Piedestal med hyllplan
Piedestal med hyllplan
Piedestal med hyllplan
Piedestal med hyllplan
Piedestal med hyllplan
Piedestal med hyllplan

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, med hyllplan, 1900-tal, mahogny, höjd ca 101, 38x38 cm

Bruksslitage, smärre stötskada

868171

2021-01-25