Klubbat för:
4 200 SEK
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustmotiv med båtar, signerad, olja på pannå, ca 16x31,5 cm
Spricka, smärre ytslitage
868187
2021-01-24