Oljemålning kustmotiv

Oljemålning kustmotiv
Oljemålning kustmotiv
Oljemålning kustmotiv
Oljemålning kustmotiv
Oljemålning kustmotiv
Oljemålning kustmotiv

Klubbat för:

4 200 SEK

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustmotiv med båtar, signerad, olja på pannå, ca 16x31,5 cm

Spricka, smärre ytslitage

868187

2021-01-24