Karmstolar empirestil

Karmstolar empirestil
Karmstolar empirestil
Karmstolar empirestil
Karmstolar empirestil
Karmstolar empirestil
Karmstolar empirestil
Karmstolar empirestil
Karmstolar empirestil
Karmstolar empirestil
Karmstolar empirestil
Karmstolar empirestil
Karmstolar empirestil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, empirestil, fanerade i mahogny, sitthöjd ca cm

868189

2021-01-24