Skål cloisonné Kina

Skål cloisonné Kina
Skål cloisonné Kina
Skål cloisonné Kina
Skål cloisonné Kina
Skål cloisonné Kina
Skål cloisonné Kina
Skål cloisonné Kina
Skål cloisonné Kina
Skål cloisonné Kina
Skål cloisonné Kina
Skål cloisonné Kina
Skål cloisonné Kina
Skål cloisonné Kina
Skål cloisonné Kina

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, cloisonné, Kina, 1900-tal, polykrom dekor av blommor, höjd ca 10,5, diameter 38,5 cm

Smärre slitage

868205

2021-01-24