Klubbat för:
5 600 SEK
3 000 SEK
VICTOR VASARELY (1908-1997), komposition, färgserigrafi, signerad och numrerad 126/275, bildmått ca 66 x 66 cm
ej glasad, märken på blad
868221
2021-01-25