Litografi Victor Vasarely

Litografi Victor Vasarely
Litografi Victor Vasarely
Litografi Victor Vasarely
Litografi Victor Vasarely
Litografi Victor Vasarely
Litografi Victor Vasarely
Litografi Victor Vasarely
Litografi Victor Vasarely
Litografi Victor Vasarely
Litografi Victor Vasarely
Litografi Victor Vasarely
Litografi Victor Vasarely
Litografi Victor Vasarely
Litografi Victor Vasarely

Klubbat för:

5 600 SEK

3 000 SEK

VICTOR VASARELY (1908-1997), komposition, färgserigrafi, signerad och numrerad 126/275, bildmått ca 66 x 66 cm

ej glasad, märken på blad

868221

2021-01-25