Marcus & Co fat

Marcus & Co fat
Marcus & Co fat
Marcus & Co fat
Marcus & Co fat
Marcus & Co fat
Marcus & Co fat
Marcus & Co fat
Marcus & Co fat
Marcus & Co fat
Marcus & Co fat

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARCUS & CO, fat, sterlingsilver, USA, New York, numrerad 2858, diameter ca 31 cm, vikt ca 717 g

Repor

868224

2021-01-25