Ljuskrona modell större

Ljuskrona modell större
Ljuskrona modell större
Ljuskrona modell större
Ljuskrona modell större
Ljuskrona modell större
Ljuskrona modell större
Ljuskrona modell större
Ljuskrona modell större
Ljuskrona modell större
Ljuskrona modell större
Ljuskrona modell större
Ljuskrona modell större
Ljuskrona modell större
Ljuskrona modell större
Ljuskrona modell större
Ljuskrona modell större

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSKRONA, stomme av aluminium, klädd med ledslinga med flertalet ljuspunkter, total höjd ca 280 cm, diameter ca 210 cm

PROVENIENS:
Har tidigare hängt i Grand Hotells Vinterträdgård

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, fungerar enligt uppgift, slitage

868230

2021-01-26