Oljemålning August Hermann Knoop

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AUGUST HERMANN KNOOP (1856-1919): Interiör, rokokoscen, signerad A Knoop, olja på pannå, ca 27x37 cm

Färgbortfall

868268

2021-01-29