Ritningshurts

Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, Italien, två delar, , totalhöjd ca 80, 135x69 cm
Skador: Bruksslitage

Bruksslitage

868269

2021-01-26