Sven-Olof Ehrén litografi

Sven-Olof Ehrén litografi
Sven-Olof Ehrén litografi
Sven-Olof Ehrén litografi
Sven-Olof Ehrén litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Motiv från Gamla stan, signerad och daterad Sven-Olof Ehrén -71, färglitografi, ca 43x33 cm

Kuntoraportti

868270

Päivämäärä:

2021-01-25