Sven-Olof Ehrén litografi
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Motiv från Gamla stan, signerad och daterad Sven-Olof Ehrén -71, färglitografi, ca 43x33 cm
Kuntoraportti
868270
Päivämäärä:
2021-01-25